Kırklareli Milli Eğitim Müdürlüğü Arama Kurtarma Birliği (AKUB) ekiplerinin Kahramanmaraş merkezli depremlerde çektiği fotoğraflardan oluşan sergi, Kırklareli Valisi Birol Ekici tarafından açıldı. Vali Ekici, programda yaptığı konuşmada depremlere karşı duyarlı ve bilinçli olunması gerektiğini vurgulayarak, Türkiye’nin deprem bölgesinde olduğunu ve afetlere hazırlıklı olmanın önemini belirtti. Sergi, Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar Özefsun’un çalışmaları anlatmasının ardından Vali Ekici ve beraberindekiler tarafından gezildi.